• In English
 • Урядом схвалено Концепцію реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти “Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта” на період до 2027 року, якою передбачено проведення реформи професійної (професійно-технічної) освіти.

  Це сприятиме поліпшенню якості професійної освіти, задоволенню потреб ринку праці у кваліфікованих кадрах, зростанню привабливості професійної освіти, сталому розвитку економіки та суспільства.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 червня 2019 р. № 419-р
  Київ
  Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти “Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта” на період до 2027 року

  1. Схвалити Концепцію реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти “Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта” на період до 2027 року, що додається.

  2. Міністерству освіти і науки разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробити та подати в тримісячний строк Кабінетові Міністрів України план заходів з реалізації Концепції, схваленої цим розпорядженням.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73