• In English
 • Урядом схвалено Концепцію реалізації державної політики щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів, спрямованої на забезпечення координації роботи органів виконавчої влади з метою захисту суспільства від фальсифікованих лікарських засобів, запровадження маркування контрольним ідентифікаційним знаком (двовимірним матричним кодом) кожної упаковки лікарських засобів, впровадження автоматизованої системи моніторингу обігу лікарських засобів, а також затверджено план заходів з її реалізації.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 03 квітня 2019 р. № 301-р
  Київ
  Про схвалення Концепції реалізації державної політики щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів та затвердження плану заходів з її реалізації

  1. Схвалити Концепцію реалізації державної політики щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів, що додається.

  2. Затвердити план заходів з реалізації Концепції реалізації державної політики щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів, що додається.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади подавати щокварталу до 10 числа наступного місяця Міністерству охорони здоров’я інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання у двотижневий строк Кабінетові Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73