• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 січня 2020 р. № 88-р
  Київ
  Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель у частині збільшення кількості будівель з близьким до нульового рівнем споживання енергії та затвердження Національного плану збільшення кількості будівель з близьким до нульового рівнем споживання енергії

  1. Схвалити Концепцію реалізації державної політики у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель у частині збільшення кількості будівель з близьким до нульового рівнем споживання енергії, що додається.

  2. Затвердити Національний план збільшення кількості будівель з близьким до нульового рівнем споживання енергії, що додається.

  3. Центральним та місцевим органам виконавчої влади, відповідальним за виконання Національного плану збільшення кількості будівель з близьким до нульового рівнем споживання енергії, затвердженого цим розпорядженням, подавати Міністерству розвитку громад та територій щопівроку до 20 числа наступного за звітним місяця інформацію про хід його виконання.

          Прем’єр-міністр України                                       О. ГОНЧАРУК

  Інд. 67