• In English
 • Урядом схвалено Концепцію підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти.

  Метою Концепції є вироблення засад державної політики щодо підвищення якості професійної підготовки фахівців на основі дуальної форми. Така підготовка передбачає встановлення рівноправного партнерства закладів освіти, роботодавців та здобувачів освіти з метою набуття такими здобувачами досвіду практичного застосування компетентностей та їх адаптації в умовах професійної діяльності.

  Передбачається, що реалізація Концепції здійснюватиметься за такими етапами:

  I етап — розроблення нормативно-правової бази для запровадження дуальної форми у повному обсязі (2018 рік);

  II етап — розроблення типових моделей дуальної форми, реалізація відповідних пілотних проектів моделей, проведення оцінки ефективності (2019 і 2020 роки);

  III етап — створення кластерів дуальної освіти на базі конкурентоспроможних закладів освіти та заінтересованих роботодавців – підприємств, установ, організацій, у тому числі, тих, що належать до сфери управління органів державної влади (2020—2023 роки).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 вересня 2018 р. № 660-р
  Київ
  Про схвалення Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

  1. Схвалити Концепцію підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, що додається.

  2. Міністерству освіти і науки разом із заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробити та подати у місячний строк Кабінетові Міністрів України план заходів з реалізації Концепції, схваленої цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73