• In English
 • Уряд схвалив Концепцію оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, яка визначає керівні принципи організації діяльності міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

  Прийняття такого рішення обумовлено необхідністю посилення інституційної спроможності міністерств щодо стратегічного планування та формування державної політики на основі її ґрунтовного аналізу, забезпечення максимальної ефективності та результативності діяльності центральних органів виконавчої влади з підготовки та реалізації ключових національних реформ, наближення організації системи таких органів до європейських стандартів та кращих європейських практик.

  Нагадуємо, що зазначене рішення прийнято в рамках реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів від 24 червня 2016 р. № 474.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2017 р. № 1013-р
  Київ
  Про схвалення Концепції оптимізації системи центральних органів виконавчої влади

  1. Схвалити Концепцію оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, що додається.

  2. Національному агентству з питань державної служби з урахуванням пропозицій міністерств щодо їх інституційного розвитку розробити та подати у двомісячний строк Кабінетові Міністрів України план заходів щодо реалізації Концепції, схваленої цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 40