• In English
 • Уряд cхвалив Концепцію Державної цільової програми утилізації компонентів рідкого ракетного палива (гептилу) на період до 2020 року.

  Прийняття програми дозволить організувати та провести комплекс заходів зі знищення значної кількості надлишкових компонентів рідкого ракетного палива (гептилу), що зберігається на підприємствах, які належать до сфери управління Державного космічного агентства, та унеможливить вірогідність техногенної аварії на них.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 березня 2018 р. № 161-р
  Київ
  Про схвалення Концепції Державної цільової програми утилізації компонентів рідкого ракетного палива (гептилу) на період до 2020 року

  1. Схвалити Концепцію Державної цільової програми утилізації компонентів рідкого ракетного палива (гептилу) на період до 2020 року, що додається.

  Визначити Державне космічне агентство державним замовником Програми.

  2. Державному космічному агентству разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої  влади  розробити та подати у місячний строк Кабінетові Міністрів України проект Державної цільової програми утилізації компонентів рідкого ракетного палива (гептилу) на період до 2020 року.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21