• In English
 • Урядом прийнято рішення щодо включення Київського державного хореографічного училища до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, що дозволить забезпечити належне фінансування зазначеного навчального закладу з державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 30 січня 2019 р. № 202
  Київ
  Про внесення зміни до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  Внести зміну до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 р. № 1133 (Офіційний вісник України, 2002 p., № 34, ст. 1573; 2018 р., № 29, ст. 1030), доповнивши підрозділ “Мінкультури” розділу 3 позицією “Київське державне хореографічне училище”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73