• In English
 • Уряд врегулював питання щодо звільнення від податку на додану вартість лікарських засобів та медичних виробів для потреб оборони на період проведення операції Об’єднаних Сил.

  Відповідні зміни внесено в розпорядження щодо обсягів лікарських засобів та медичних виробів, операції з ввезення яких на митну територію України та постачання на митній території України звільняються від обкладення податком на додану вартість на період проведення антитерористичної операції та/або запровадження воєнного стану. Зазначений документ приведено у відповідність із Податковим кодексом України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 лютого 2019 р. № 98-р
  Київ
  Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 травня 2015 р. № 544

  Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 травня 2015 р. № 544 “Про обсяги лікарських засобів та медичних виробів, операції з ввезення яких на митну територію України та постачання на митній території України звільняються від обкладення податком на додану вартість на період проведення антитерористичної операції та/або запровадження воєнного стану” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 44, ст. 1399) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29