• In English
 • Уряд прийняв рішення про розподіл у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України. Документом передбачено розподіл субвенції в обсязі 18839999,00 гривень на здійснення зазначених заходів, а саме забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, а також придбання обладнання і програмного забезпечення для центрів надання адміністративних послуг.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 липня 2019 р. № 488-р
  Київ
  Про розподіл у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України

  1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити розподіл у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, згідно з додатком.

  2. Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб забезпечити погодження розподілу субвенції, передбаченого пунктом 1 розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82