• In English
  • Уряд прийняв рішення щодо розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України.

    Метою прийняття розпорядження є розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в обсязі 18290,539 тис. гривень на здійснення зазначених заходів.

     Прийняття розпорядження сприятиме підтримці регіонів на сході України для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, а також придбання обладнання і програмного забезпечення для центрів надання адміністративних послуг.

    Кабінет Міністрів України
    Розпорядження
    від 11 липня 2018 р. № 475-р
    Київ
    Про розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України

    1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України здійснити розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, згідно з додатком.

    2. Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб забезпечити погодження розподілу субвенції, передбаченого цим розпорядженням, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

            Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

    Інд. 71