• In English
 • Уряд ухвалив розпорядження щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в обсязі 8 млн. 327,283 тис. гривень на здійснення заходів з підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України. Зокрема, кошти субвенції будуть спрямовані для придбання обладнання і програмного забезпечення для центрів надання адміністративних послуг у Донецькій області, а також на забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб у Донецькій області та м. Кривому Розі.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 грудня 2018 р. № 929-р
  Київ
  Про розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України

  1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, згідно з додатком.

  2. Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб забезпечити погодження розподілу субвенції, передбаченого цим розпорядженням, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82