• In English
 • Уряд ухвалив розпорядження щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в обсязі 2897178,00 гривень на здійснення заходів з підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України. Зокрема, кошти субвенції будуть спрямовані на забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 листопада 2018 р. № 857-р
  Київ
  Про розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України

  1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, згідно з додатком.

  2. Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб забезпечити погодження розподілу субвенції, передбаченого цим розпорядженням, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82