• In English
 • Уряд розподілив залишок коштів спеціального фонду державного бюджету для підтримки розвитку галузі енергетики.

  Зокрема, прийнято рішення спрямувати кошти, отримані від Європейського Союзу в рамках реалізації Угоди про фінансування програми “Продовження підтримки реалізації Енергетичної стратегії України”, укладеної 20 грудня 2013 року, на заходи з розвитку галузі енергетики.

  Загальний обсяг фінансування становить 65,8 млн. гривень.

  Прийняття рішення дозволить здійснити додаткове фінансування заходів:

  з будівництва, реконструкції та технічного переоснащення енергетичних об’єктів або їх частин;

  з розроблення та впровадження системи своєчасного виявлення, попередження та нейтралізації кіберзагроз в паливно-енергетичному комплексі;

  зі створення та впровадження інформаційно-аналітичної системи забезпечення зберігання, передачі, обігу та обробки даних в паливно- енергетичному комплексі тощо.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 березня 2018 р. № 189-р
  Київ
  Про розподіл у 2018 році залишку коштів спеціального фонду державного бюджету для підтримки розвитку галузі енергетики

  1. Відповідно до статті 22 Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” розподілити залишок коштів спеціального фонду державного бюджету, що обліковується за Міністерством фінансів у сумі 65 802 тис. гривень, джерелом формування якого є перший варіативний транш коштів секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу, отриманий в рамках Угоди про фінансування програми “Продовження підтримки реалізації Енергетичної стратегії України”, Міністерству енергетики та вугільної промисловості за програмою 1101540 “Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України” для здійснення заходів щодо розвитку галузі енергетики.

  2. Забезпечити:

  Міністерству фінансів — внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  Державній казначейській службі — перерахування зазначених у пункті 1 цього розпорядження коштів Міністерству енергетики та вугільної промисловості;

  Міністерству енергетики та вугільної промисловості — використання зазначених бюджетних коштів відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо розвитку галузі енергетики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1064 “Питання виконання Угоди про фінансування програми “Продовження підтримки реалізації Енергетичної стратегії України” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 19, ст. 529).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37