• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 листопада 2023 р. № 1159
  Київ
  Про розподіл коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я, відкритого Міністерству охорони здоров’я в Національному банку, у 2023 році

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Здійснити розподіл коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я, відкритого Міністерству охорони здоров’я в Національному банку, у 2023 році на нову бюджетну програму Міністерству охорони здоров’я за спеціальним фондом державного бюджету у сумі 24 591,277 тис. гривень (видатки розвитку) для надання субвенції з державного бюджету бюджету Чернеччинської сільської територіальної громади на виконання робіт з нового будівництва закладу охорони здоров’я по вул. Полтавській, 44, в с. Хухра Охтирського району Сумської області.

  2. Затвердити Порядок та умови надання у 2023 році субвенції з державного бюджету бюджету Чернеччинської сільської територіальної громади на виконання робіт з нового будівництва закладу охорони здоров’я по вул. Полтавській, 44, в с. Хухра Охтирського району Сумської області, що додаються.

  3. Забезпечити:

  Міністерству фінансів визначення коду і за пропозицією Міністерства охорони здоров’я назви нової бюджетної програми, на яку розподіляються кошти згідно з пунктом 1 цієї постанови, і внесення в установленому порядку змін до розпису державного бюджету;

  Міністерству охорони здоров’я перерахування коштів, передбачених пунктом 1 цієї постанови, на відповідний рахунок спеціального фонду державного бюджету, відкритий у Державній казначейській службі для Міністерства охорони здоров’я.

          Прем’єр-міністр України                                                         Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73