• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо розподілу видатків державного бюджету за програмою «Здійснення заходів щодо реалізації пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища».

  Документом передбачено розподіл коштів спеціального фонду державного бюджету на здійснення ряду невідкладних природоохоронних заходів у Вінницькій, Івано-Франківській та Одеській областях.

  Реалізація акта не потребуватиме додаткових фінансових витрат з державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 липня 2018 р. № 472-р
  Київ
  Про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2401500 “Здійснення заходів щодо реалізації пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища” на 2018 рік

  1. Відповідно до пункту 41 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо реалізації пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2011 р. № 877 “Деякі питання виконання Угоди про фінансування програми “Підтримка реалізації Стратегії національної екологічної політики України” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 63, ст. 2499), здійснити розподіл за напрямами (заходами) коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2401500 “Здійснення заходів щодо реалізації пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища” на 2018 рік, згідно з додатком.

  2. Міністерству екології та природних ресурсів забезпечити погодження розподілу коштів, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75