• In English
 • Урядом затверджено розподіли субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло сім’ям осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та особам з інвалідністю I—II групи, одержаною під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, на загальну суму 305 057,56 тис. грн. і сім’ям загиблих (померлих) та особам з інвалідністю, які брали участь у Революції Гідності, на загальну суму 23 879,76 тис. гривень.

  Це рішення Уряду дасть змогу виплатити грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення 279 сім’ям осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, і особам з інвалідністю I—II групи, одержаною під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та 24 сім’ям загиблих (померлих) і особам з інвалідністю, які брали участь у Революції Гідності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 червня 2019 р. № 421-р
  Київ
  Про розподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2019 рік

  1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити розподіл у 2019 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення:

  для сімей осіб, визначених абзацами 5 — 8 пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, для осіб з інвалідністю I—II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, визначених пунктами 11—14 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та які потребують поліпшення житлових умов, на 2019 рік в обсязі 305 057,558 тис. гривень згідно з додатком 1;

  для сімей осіб, визначених у абзаці чотирнадцятому пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, для осіб з інвалідністю I—II групи, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, визначених пунктом 10 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та які потребують поліпшення житлових умов, на 2019 рік в обсязі 23 879,761 тис. гривень згідно з додатком 2.

  2. Міністерству соціальної політики забезпечити погодження розподілу, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73