• In English
 • Уряд вніс зміни до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області.

  Зокрема, уточнено склад Вижницької, Вашківецької, Герцаївської, Глибоцької, Заставнівської, Юрковецької, Кіцманської, Мамаївської, Ставчанської, Новоселицької, Усть-Путильської, Сторожинецької, Клішковецької та Недобоївської громад. Також перспективний план доповнено Чагорською, Брусницькою, Неполоковецькою, Тарасовецькою, Путильською, Кам’янською, Хотинською та Чернівецькою громадами.

  Внесення відповідних змін до перспективного плану дозволить громадам, які об’єднаються відповідно до перспективного плану та які будуть визнанні спроможними, набути право перейти на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України відповідно до положень Бюджетного кодексу України, а також право отримати субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 листопада 2018 р. № 943-р
  Київ
  Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області

  Внести до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 р. № 1073 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 83, ст. 2761; 2017 р., № 61, ст. 1880, № 92, ст. 2802), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82