• In English
 • Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері містобудівної діяльності. Крім того, визначено періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) на об’єкті будівництва органами державного архітектурно-будівельного контролю.

  Постановою запроваджено проведення перевірок діяльності суб’єктів господарювання у зазначеній сфері за трьома критеріями, виходячи з відповідних цілей державного нагляду (контролю), оцінки ризиків настання негативних наслідків від провадження господарської діяльності на підставі шкали балів за кожним показником критеріїв. Це своєю чергою сприятиме зменшенню кількості та частоти проведення таких перевірок в залежності від ступенів ризику від провадження господарської діяльності (високого, середнього та незначного).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 31 жовтня 2018 р. № 899
  Київ
  Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері містобудівної діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) на об’єкті будівництва органами державного архітектурно- будівельного контролю

  Відповідно до частини другої статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері містобудівної діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) на об’єкті будівництва органами державного архітектурно-будівельного контролю, що додаються.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 399 “Про затвердження критерію, за яким оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері містобудування та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) органами державного архітектурно-будівельного контролю” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 49, ст. 1520).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21