• In English
 • Уряд схвалив та направив до Верховної Ради України Рішення Ради асоціації між Україною та ЄС про внесення змін і доповнень до Додатка XXVII до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

  Ухвалення зазначеного Рішення створює правові рамки для інтеграції енергетичних ринків, визначає оновлений перелік актів ЄС, запроваджує процедуру спільної оцінки прогресу.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 травня 2019 р. № 394
  Київ
  Про Рішення Ради асоціації між Україною та ЄС про внесення змін і доповнень до Додатка XXVII до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Схвалити проект Рішення Ради асоціації між Україною та ЄС про внесення змін і доповнень до Додатка XXVII до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

  2. Подати на ратифікацію Верховною Радою України Рішення, схвалене цією постановою.

  3. Ініціювати у тижневий строк після ратифікації Рішення, схваленого цією постановою, письмову процедуру його ухвалення в установленому порядку.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55