• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 березня 2024 р. № 302
  Київ
  Про реорганізацію територіальних органів Державної служби якості освіти

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити як юридичні особи публічного права такі територіальні органи Державної служби якості освіти:

  Центральне міжрегіональне управління Державної служби якості освіти, реорганізувавши шляхом злиття Управління Державної служби якості освіти у м. Києві та Управління Державної служби якості освіти у Київській області;

  Східне міжрегіональне управління Державної служби якості освіти, реорганізувавши шляхом злиття Управління Державної служби якості освіти у Луганській області, Управління Державної служби якості освіти у Донецькій області та Управління Державної служби якості освіти у Харківській області.

  2. Установити, що:

  Центральне міжрегіональне управління Державної служби якості освіти є правонаступником майна, прав та обов’язків Управління Державної служби якості освіти у м. Києві та Управління Державної служби якості освіти у Київській області;

  Східне міжрегіональне управління Державної служби якості освіти є правонаступником майна, прав та обов’язків Управління Державної служби якості освіти у Луганській області, Управління Державної служби якості освіти у Донецькій області та Управління Державної служби якості освіти у Харківській області.

  3. Взяти до відома, що Центральне міжрегіональне управління Державної служби якості освіти розміщується у м. Києві, Східне міжрегіональне управління Державної служби якості освіти — у м. Харкові.

  4. Додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 р. № 935 “Про утворення територіальних органів Державної служби якості освіти” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 90, ст. 2987) викласти в редакції, що додається.

  Прем’єр-міністр України                            Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73