• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 січня 2024 р. № 7-р
  Київ
  Про реорганізацію Одеського державного екологічного університету та Фізико-хімічного інституту захисту навколишнього середовища і людини МОН України та НАН України

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки та Національної академії наук щодо реорганізації Одеського державного екологічного університету (код згідно з ЄДРПОУ 26134086) та Фізико-хімічного інституту захисту навколишнього середовища і людини МОН України та НАН України (код згідно з ЄДРПОУ 01530125) шляхом приєднання їх до Одеського національного університету імені І. І. Мечникова (код згідно з ЄДРПОУ 02071091).

  Реорганізацію здійснити в межах бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки.

  2. Взяти до відома, що здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються в Одеському державному екологічному університеті, зокрема в його відокремлених структурних підрозділах, продовжують навчання в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова та його відокремлених структурних підрозділах за обраними спеціальностями та джерелами фінансування.

  3. Установити, що Одеський національний університет імені І. І. Мечникова є правонаступником майна, земельних ділянок, прав та обов’язків Одеського державного екологічного університету та Фізико-хімічного інституту захисту навколишнього середовища і людини МОН України та НАН України.

  4. Міністерству освіти і науки здійснити в установленому законодавством порядку заходи, пов’язані з реорганізацією Одеського державного екологічного університету та Фізико-хімічного інституту захисту навколишнього середовища і людини МОН України та НАН України.

  Прем’єр-міністр України                                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73