• In English
 • Урядом прийняте рішення щодо створення Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

  Це дозволить збільшити обсяги чисельності підготовки військових фахівців юридичного профілю тактичного рівня, за ступенями вищої освіти “бакалавр” і “магістр”, за державним замовленням з числа курсантів за спеціалізаціями: “Юрисконсультська робота”, “Правоохоронна діяльність у Збройних Силах”, “Правовиховна робота у військах (силах)”, “Прокурорсько-слідча робота”, “Міжнародне військове співробітництво”, “Право національної безпеки”, “Військове право”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 травня 2019 р. № 439
  Київ
  Про реорганізацію військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

  Відповідно до частини восьмої статті 11 Закону України
  “Про військовий обов’язок і військову службу” та статті 9 Закону України “Про оборону України” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Реорганізувати військово-юридичний факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого шляхом перетворення його у Військово-юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

  Реорганізацію здійснити в межах бюджетних коштів, передбачених на відповідний рік Міністерству оборони на відповідні цілі.

  2. Установити, що особи, які навчаються на військово-юридичному факультеті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, продовжують навчання у Військово-юридичному інституті зазначеного Університету.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29