• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо реформування територіальних органів Державної міграційної служби.

  Постановою, зокрема, передбачено утворення нового Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області шляхом реорганізації Управління ДМС у Київській області та Головного управління ДМС у м. Києві.

  Прийняття акта дозволить ДМС ефективно виконувати покладені на неї завдання як центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сферах міграції (імміграції та еміграції). Також це сприятиме  підвищенню якості надання адміністративних послуг на території Київської області та м. Київ.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 вересня 2018 р. № 732
  Київ
  Про реорганізацію територіальних органів Державної міграційної служби

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області як юридичну особу публічного права, реорганізувавши шляхом злиття Управління Державної міграційної служби у Київській області та Головне управління Державної міграційної служби у м. Києві.

  2. Установити, що Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області є правонаступником майна, прав та обов’язків Управління Державної міграційної служби у Київській області та Головного управління Державної міграційної служби у м. Києві.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29