• In English
 • З метою оптимізації та вдосконалення існуючої системи наукових досліджень в інтересах Військово-Морських Сил Збройних Сил України Кабінет Міністрів України за пропозицією Міністерства оборони України ухвалив розпорядження щодо проведення реорганізації Науково-дослідного центру Збройних Сил України “Державний океанаріум”.

  Документ передбачає створення Науково-дослідного центру Військово-Морських Сил Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” (м. Одеса), що в подальшому дасть змогу повноцінно здійснювати наукову і науково-технічну діяльність в інтересах Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 липня 2018 р. № 490-р
  Київ
  Про реорганізацію науково-дослідного центру Збройних Сил України “Державний океанаріум”

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства оборони щодо реорганізації науково-дослідного центру Збройних Сил України “Державний океанаріум” шляхом його приєднання до Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” (м. Одеса).

  2. Витрати, пов’язані з виконанням пункту 1 цього розпорядження, здійснити в межах асигнувань, передбачених у державному бюджеті Міністерству оборони.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29