• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо реорганізації комунального вищого навчального закладу “Бериславський педагогічний коледж імені В. Ф. Беньковського” Херсонської обласної ради і Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради. Документом передбачене приєднання цих закладів до Херсонського державного університету з утворенням на їх базі відокремлених структурних підрозділів зазначеного університету.

  Здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються в реорганізованих закладах освіти, продовжують навчання у відокремлених структурних підрозділах Херсонського державного університету.

  Рішення прийняте з метою оптимізації мережі закладів освіти.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2018 р. № 1091-р
  Київ
  Про реорганізацію деяких закладів освіти

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо реорганізації:

  комунального вищого навчального закладу “Бериславський педагогічний коледж імені В. Ф. Беньковського” Херсонської обласної ради шляхом приєднання його до Херсонського державного університету з утворенням на базі такого закладу відокремленого структурного підрозділу зазначеного університету і надалі іменувати його Бериславський педагогічний коледж імені В. Ф. Беньковського Херсонського державного університету;

  Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради шляхом приєднання його до Херсонського державного університету з утворенням на базі училища відокремленого структурного підрозділу зазначеного університету і надалі іменувати його Генічеське медичне училище Херсонського державного університету.

  2. Взяти до відома, що здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються у реорганізованих закладах освіти, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, продовжують навчання у відокремлених структурних підрозділах Херсонського державного університету.

  3. Міністерству освіти і науки здійснити заходи, пов’язані з реорганізацією закладів освіти, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

  4. Це розпорядження набирає чинності з 1 січня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73