• In English
 • Урядом підтримано ініціативу Київської міської державної адміністрації щодо проведення реконструкції з благоустроєм території меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс” з будівництвом споруди флагштока Державного прапора України.

  Прийняте розпорядження створює правові підстави для виконання реконструкції з благоустроєм території Меморіального комплексу та будівництва споруди флагштока Державного прапора України.

  Крім того, це дозволить облаштувати місця для відпочинку, створити належну інфраструктуру, поліпшити стан довкілля, озеленення, благоустрою території, поліпшити естетичний стан територій і об’єктів масового перебування та відпочинку мешканців та гостей міста Києва.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2018 р. № 1104-р
  Київ
  Про реконструкцію з благоустроєм території меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс” з будівництвом споруди флагштока Державного прапора України

  1. Підтримати ініціативу Київської міської державної адміністрації щодо проведення реконструкції з благоустроєм території меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс” з будівництвом споруди флагштока Державного прапора України на вул. Лаврській у Печерському районі.

  2. Узяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету м. Києва.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82