• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 30 грудня 2022 р. № 1483
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту з впровадження та функціонування електронної системи управління запасами лікарських засобів та медичних виробів “e-Stock”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства охорони здоров’я щодо реалізації на період до 1 січня 2024 р. експериментального проекту з впровадження та функціонування електронної системи управління запасами лікарських засобів та медичних виробів “e-Stock” (далі — експериментальний проект).

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту з впровадження та функціонування електронної системи управління запасами лікарських засобів та медичних виробів “e-Stock”, що додається.

  3. Установити, що координатором експериментального проекту є Міністерство охорони здоров’я, відповідальним за організацію та забезпечення його реалізації — державне підприємство “Медичні закупівлі України”, що належить до сфери управління Міністерства охорони здоров’я.

  4. Міністерству охорони здоров’я:

  забезпечити координацію заходів щодо реалізації експериментального проекту;

  подати до 15 січня 2024 р. Кабінету Міністрів України звіт про результати реалізації експериментального проекту та пропозиції щодо вдосконалення законодавства стосовно функціонування електронної системи управління запасами лікарських засобів та медичних виробів “e-Stock”.


  Прем’єр-міністр України                                                                                           Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73