• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 лютого 2024 р. № 150
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту з впровадження та забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційної системи у сфері державного експортного контролю

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства економіки та Державної служби експортного контролю стосовно реалізації протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою експериментального проекту з впровадження та забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційної системи у сфері державного експортного контролю (далі — експериментальний проект).

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту з впровадження та забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційної системи у сфері державного експортного контролю, що додається.

  3. Установити, що:

  1) у межах реалізації експериментального проекту електронні публічні послуги у сфері державного експортного контролю надаються з використанням інформаційно-комунікаційної системи у сфері державного експортного контролю та впроваджуються з урахуванням готовності її програмних та технічних засобів;

  2) координатором експериментального проекту є Державна служба експортного контролю;

  3) учасниками експериментального проекту є центральні органи виконавчої влади, розвідувальні органи, інші державні органи, уповноважені згідно із законодавством здійснювати заходи у сфері державного експортного контролю, суб’єкти господарювання, державні замовники у сфері оборони;

  4) суб’єкти господарювання, державні замовники у сфері оборони добровільно приймають рішення щодо участі в реалізації експериментального проекту. При цьому реалізація експериментального проекту не впливає на можливість отримання публічних послуг, які надаються Державною службою експортного контролю в порядку, передбаченому законодавством.

  4. Державній службі експортного контролю оприлюднити інформацію про реалізацію експериментального проекту на власному офіційному веб-сайті.

  5. Міністерству економіки подати не пізніше ніж через два місяці після завершення реалізації експериментального проекту Кабінетові Міністрів України:

  1) звіт про результати реалізації експериментального проекту;

  2) пропозиції щодо внесення змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів за результатами реалізації експериментального проекту.

  6. Державній службі експортного контролю, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити електронну інформаційну взаємодію під час реалізації експериментального проекту з використанням інформаційно-комунікаційної системи у сфері державного експортного контролю.

  Прем’єр-міністр України                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21