• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 листопада 2023 р. № 1171
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту з проведення ідентифікації та/або реєстрації домашніх тварин

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства аграрної політики та продовольства та Міністерства цифрової трансформації стосовно реалізації протягом двох років з 10 листопада 2023 р. експериментального проекту з проведення ідентифікації та/або реєстрації домашніх тварин (далі — експериментальний проект) з метою одержання оперативної і достовірної інформації про домашніх тварин, здійснення контролю за їх чисельністю та розмноженням, вакцинацію проти сказу для забезпечення ветеринарно-санітарного та епізоотичного благополуччя.

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту з проведення ідентифікації та/або реєстрації домашніх тварин, що додається.

  3. Установити, що координатором експериментального проекту є Міністерство аграрної політики та продовольства.

  4. Учасниками експериментального проекту є Міністерство аграрної політики та продовольства, Міністерство цифрової трансформації, Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, державні ветеринарні інспектори, офіційні ветеринарні лікарі та ліцензовані лікарі ветеринарної медицини, які проводять ідентифікацію та/або реєстрацію домашніх тварин, та власники/утримувачі домашніх тварин, які виявили бажання взяти участь в експериментальному проекті.

  5. Створення програмно-технічних засобів Єдиного державного реєстру домашніх тварин здійснюється за рахунок програми міжнародної технічної допомоги “Інноваційна лабораторія підтримки асоціації Україна — ЄС (ІнноЛабЄС)”.

  Реалізація експериментального проекту здійснюється в межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за програмою 0412030 “Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів”.

  6. Міністерству аграрної політики та продовольства:

  1) подати не пізніше ніж через два місяці після завершення реалізації експериментального проекту Кабінету Міністрів України звіт про результати його реалізації;

  2) оприлюднити інформацію про реалізацію експериментального проекту на власному офіційному веб-сайті;

  3) за результатами реалізації експериментального проекту подати пропозиції щодо доцільності внесення змін до законодавчих актів.


            Прем’єр-міністр України                           Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75