• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 липня 2023 р. № 763
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо виробництва, закупівлі та постачання боєприпасів до безпілотних систем та бойових частин безпілотних систем

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, Міністерства оборони та Міністерства цифрової трансформації стосовно реалізації протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою експериментального проекту щодо виробництва, закупівлі та постачання боєприпасів до безпілотних систем та бойових частин безпілотних систем (далі — експериментальний проект).

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо виробництва, закупівлі та постачання боєприпасів до безпілотних систем та бойових частин безпілотних систем, що додається.

  3. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  4. Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості не пізніше ніж через два місяці після завершення реалізації експериментального проекту подати Кабінетові Міністрів України звіт про результати реалізації експериментального проекту, а також пропозиції щодо внесення відповідних змін до законодавчих та інших нормативно- правових актів за результатами його реалізації.

  5. Міністерству оборони забезпечити реалізацію експериментального проекту відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, зокрема в частині допуску до експлуатації та прийняття на озброєння боєприпасів до безпілотних систем та бойових частин безпілотних систем, які успішно пройшли попередні/демонстраційні випробування дослідних зразків згідно із зазначеним Порядком.

          Прем’єр-міністр України                                                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49