• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 11 серпня 2023 р. № 865
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо відомчої реєстрації транспортних засобів для задоволення потреб сил безпеки та оборони

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури стосовно реалізації під час воєнного стану, але не довше шести місяців з дня набрання чинності цією постановою експериментального проекту щодо відомчої реєстрації транспортних засобів для задоволення потреб сил безпеки та оборони.

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо відомчої реєстрації транспортних засобів для задоволення потреб сил безпеки та оборони (далі — експериментальний проект), що додається.

  3. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури:

  1) на підставі інформації, отриманої від учасників експериментального проекту, подати не пізніше ніж через два місяці після завершення реалізації експериментального проекту Кабінетові Міністрів України звіт про його результати;

  2) за результатами реалізації експериментального проекту подати Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо доцільності внесення змін до законодавчих актів.

  4. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити визначення особливостей застосування власних нормативно-правових актів протягом реалізації експериментального проекту.


            Прем’єр-міністр України                             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29