• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 травня 2023 р. № 524
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Національного агентства з питань державної служби стосовно реалізації експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України (далі — експериментальний проект).

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України, що додається.

  3. Установити, що:

  1) координаторами експериментального проекту є Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Національне агентство з питань державної служби;

  2) учасниками експериментального проекту є районні, обласні військові адміністрації, військові адміністрації населених пунктів, центральні органи виконавчої влади та їх територіальні органи, місцеві органи виконавчої влади, інші державні органи, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, представницькі органи корінних народів України, а також громадяни України, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях України;

  3) реалізація експериментального проекту здійснюватиметься з моменту набрання чинності цією постановою та протягом воєнного стану і 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, але не більше двох років.

  4. Національному агентству з питань державної служби забезпечити:

  1) технічну можливість реалізації експериментального проекту відповідно до затвердженого цією постановою Порядку;

  2) оприлюднення інформації про реалізацію експериментального проекту;

  3) інформування щокварталу Кабінету Міністрів України про результати реалізації експериментального проекту.

  5. Міністерству освіти і науки за участю Міністерства економіки вжити заходів до врегулювання питання підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів державного управління та інших осіб з метою реалізації експериментального проекту.

  6. Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій не пізніше ніж через два місяці після завершення реалізації експериментального проекту подати Кабінетові Міністрів України:

  1) звіт про результати реалізації експериментального проекту;

  2) пропозиції щодо внесення відповідних змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів за результатами його реалізації.

  7. Керівникам державних органів, які є учасниками експериментального проекту, забезпечити поширення інформації про експериментальний проект серед своїх працівників.


                             Прем’єр-міністр України                          Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71