• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 02 лютого 2024 р. № 123
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо сертифікації операторів протимінної діяльності та процесів протимінної діяльності

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства економіки стосовно реалізації протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою експериментального проекту щодо сертифікації операторів протимінної діяльності та процесів протимінної діяльності (далі — експериментальний проект).

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо сертифікації операторів протимінної діяльності та процесів протимінної діяльності, що додається.

  3. Установити, що сертифікати відповідності процесів з протимінної діяльності, які здійснює оператор протимінної діяльності, видані до дня набрання чинності цією постановою, є дійсними протягом строку, на який їх видано.

  4. Міністерству економіки не пізніше ніж через два місяці після завершення реалізації експериментального проекту подати Кабінетові Міністрів України:

  1) звіт про результати реалізації експериментального проекту;

  2) пропозиції щодо внесення за результатами реалізації експериментального проекту відповідних змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів;

  3) пропозиції щодо створення та впровадження електронної інформаційно-комунікаційної системи у сфері протимінної діяльності.

  Прем’єр-міністр України                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29