• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 квітня 2023 р. № 402
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо платних послуг з надання поліпшених побутових умов, доступу до Інтернету та голосової електронної комунікації за допомогою засобів IP-телефонії особам, узятим під варту, у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства юстиції стосовно реалізації протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою експериментального проекту щодо платних послуг з надання поліпшених побутових умов, доступу до Інтернету та голосової електронної комунікації за допомогою засобів IP-телефонії особам, узятим під варту, у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби, визначених Міністерством юстиції.

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо платних послуг з надання поліпшених побутових умов, доступу до Інтернету та голосової електронної комунікації за допомогою засобів IP-телефонії особам, узятим під варту, у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби, що додається.

  3. Міністерству юстиції подати протягом трьох місяців після завершення реалізації експериментального проекту Кабінетові Міністрів України звіт про результати його реалізації.

  4. Ця постанова набирає чинності з 2 травня 2023 року.


                       Прем’єр-міністр України                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29