• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 липня 2023 р. № 730
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту “Будівництво Каховського гідровузла на р. Дніпро. Відбудова після руйнування Каховської ГЕС та забезпечення сталої роботи Дніпровської ГЕС у період відбудови”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства економіки та приватного акціонерного товариства “Укргідроенерго” стосовно реалізації протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою експериментального проекту “Будівництво Каховського гідровузла на р. Дніпро. Відбудова після руйнування Каховської ГЕС та забезпечення сталої роботи Дніпровської ГЕС у період відбудови” (далі — експериментальний проект).

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту “Будівництво Каховського гідровузла на р. Дніпро. Відбудова після руйнування Каховської ГЕС та забезпечення сталої роботи Дніпровської ГЕС у період відбудови”, що додається.

  3. Установити, що фінансування експериментального проекту може здійснюватися за рахунок коштів приватного акціонерного товариства “Укргідроенерго”, кредитних коштів та інших не заборонених законодавством джерел.

  4. Міністерству економіки подати протягом місяця з дня завершення реалізації експериментального проекту Кабінетові Міністрів України остаточний звіт про результати його реалізації та поінформувати про законодавчі акти, до яких необхідно внести зміни за результатами реалізації експериментального проекту.

          Прем’єр-міністр України                                                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37