• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 січня 2021 р. № 39
  Київ
  Про реалізацію в м. Києві експерименту з професійного навчання зареєстрованих безробітних для потреб роботодавців сфери інформаційних технологій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства цифрової трансформації, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Державного центру зайнятості щодо проведення у 2021 році в м. Києві експерименту з професійного навчання зареєстрованих безробітних для потреб роботодавців сфери інформаційних технологій (далі — експеримент).

  2. Затвердити Порядок проведення в м. Києві експерименту з професійного навчання зареєстрованих безробітних для потреб роботодавців сфери інформаційних технологій, що додається.

  3. Фінансування експерименту здійснити за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

  4. Міністерству цифрової трансформації, Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства за участю Державного центру зайнятості протягом двох місяців після завершення експерименту підготувати спільний звіт про результати його проведення та оприлюднити звіт на своїх офіційних веб-сайтах.

           Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73