• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 лютого 2020 р. № 94-р
  Київ
  Про реалізацію пілотного проекту щодо фінансування професійної (професійно-технічної) освіти

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки на період реалізації пілотного проекту з 1 вересня 2020 р. по 31 грудня 2021 р.
  щодо здійснення з обласних бюджетів видатків на оплату послуг з підготовки кадрів на умовах регіонального замовлення у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти державної та/або комунальної власності, які розташовані на території міст обласного значення — обласних центрів (об’єднаних територіальних громад, у складі якої є місто обласного значення — обласний центр), відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти “Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта” на період до 2027 року”, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2019 р. № 419 (Офіційний вісник України, 2019 р., № 49, ст. 1680).

  2. Установити, що:

  учасниками пілотного проекту є Вінницька, Одеська та Сумська області;

  координатором проекту є Міністерство освіти і науки;

  видатки на оплату послуг з підготовки кадрів на умовах регіонального замовлення у Вінницькій, Одеській та Сумській областях здійснюються відповідно до абзацу третього пункту 201 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України.

  3. На період реалізації пілотного проекту виконання повноважень, визначених підпунктом 2 пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 831 “Питання управління державними закладами професійної (професійно-технічної) освіти, підпорядкованими Міністерству освіти і науки” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 96, ст. 2939), здійснюють Вінницька, Одеська та Сумська обласні державні адміністрації.

  4. Вінницькій, Одеській, Сумській обласним державним адміністраціям подавати щопівроку до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, Міністерству освіти і науки інформацію про стан реалізації пілотного проекту.

  5. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування і застосовується з 1 вересня 2020 року.

          Прем’єр-міністр України                                       О. ГОНЧАРУК

  Інд. 73