• In English
 • Уряд прийняв рішення про погодження пропозиції Мінінфраструктури щодо реалізації пілотного проекту із запровадження мультимодального переміщення транзитних відправлень національного оператора поштового зв’язку та розширення співробітництва із міжнародними поштовими операторами.

  Пілотний проект, який проводитиметься з 1 червня 2018 р. до 31 грудня 2019 р. у пункті пропуску для авіаційного сполучення «Бориспіль-аеропорт», сприятиме розширенню співробітництва з міжнародними поштовими операторами і збільшенню обсягів доставки міжнародних транзитних відправлень.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 травня 2018 р. № 324-р
  Київ
  Про реалізацію пілотного проекту із запровадження мультимодального переміщення транзитних відправлень національного оператора поштового зв’язку та розширення співробітництва з міжнародними поштовими операторами

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства інфраструктури щодо реалізації з 1 червня 2018 р. до 31 грудня 2019 р. у пункті пропуску для авіаційного сполучення “Бориспіль-аеропорт” (м. Бориспіль) пілотного проекту із запровадження мультимодального переміщення транзитних відправлень національного оператора поштового зв’язку та розширення співробітництва з міжнародними поштовими операторами (далі — пілотний проект).

  2. Міністерству інфраструктури за погодженням з Державною фіскальною службою:

  затвердити порядок реалізації пілотного проекту, передбачивши в ньому, зокрема, забезпечення міжвідомчого обміну інформацією в рамках пілотного проекту, а також можливості для переміщення та митного оформлення відправлень між міжнародними операторами поштового зв’язку у місцях міжнародного поштового обміну національного оператора поштового зв’язку;

  подати до 31 грудня 2019 р. Кабінетові Міністрів України звіт про результати реалізації пілотного проекту.

  3. Міністерству інфраструктури забезпечити співпрацю з міжнародними поштовими операторами.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21