• In English
 • Уряд прийняв рішення про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів.

  Реалізація експериментального проекту триватиме з 21 червня 2018 р. до 31 грудня 2018 р. У межах його реалізації поліцейські будуть цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та в інших місцях митної території України, де органи Державної фіскальної служби України здійснюють митні процедури.

  Таке рішення дозволить в порядку експерименту забезпечити взаємодію поліцейських та працівників Державної фіскальної служби в зонах митного контролю.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 червня 2018 р. № 479
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ, Міністерства фінансів та Державної фіскальної служби стосовно  реалізації з 21 червня 2018 р. до 31 грудня 2018 р. експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів (далі — експериментальний проект).

  2. Установити, що під час реалізації експериментального проекту:

  поліцейські мають право цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та в інших місцях митної території України, в яких органи Державної фіскальної служби здійснюють митні формальності (далі — зони митного контролю), з метою виявлення фактів порушення митних правил;

  поліцейські та службові особи Міністерства внутрішніх справ мають право доступу до автоматизованої системи митного оформлення “Інспектор — 2006”.

  3. Міністерству внутрішніх справ визначити перелік поліцейських, які мають право цілодобово перебувати в зонах митного контролю, та довести його до відома Державної фіскальної служби та Адміністрації Державної прикордонної служби.

  4. Державній фіскальній службі:

  разом з Міністерством внутрішніх справ забезпечити у тижневий строк визначення порядку надання поліцейським та службовим особам Міністерства внутрішніх справ доступу до автоматизованої системи митного оформлення “Інспектор — 2006”;

  разом з Адміністрацією Державної прикордонної служби забезпечити безперешкодний цілодобовий доступ в зони митного контролю поліцейських згідно з переліком, зазначеним в  пункті 3 цієї постанови.

  5. Міністерству внутрішніх справ разом з Міністерством фінансів і Державною фіскальною службою:

  подавати щомісяця починаючи з 1 вересня 2018 р. звіти про результати реалізації експериментального проекту;

  подати пропозиції щодо внесення змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів за результатами реалізації експериментального проекту.

  6. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67