• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 квітня 2020 р. № 345
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо забезпечення безперервного надання кваліфікованих електронних довірчих послуг у разі заміни надавача таких послуг

  Відповідно до статті 6 Закону України “Про електронні довірчі послуги”, пункту 2 розділу ІІ “Прикінцеві положення” Закону України від 22 березня 2018 р. № 2362-VIII “Про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища” та з метою забезпечення безперервного надання кваліфікованих електронних довірчих послуг Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства цифрової трансформації та Міністерства юстиції стосовно реалізації до 15 квітня 2022 р. експериментального проекту щодо забезпечення безперервного надання кваліфікованих електронних довірчих послуг у разі заміни надавача таких послуг (далі — експериментальний проект).

  2. Затвердити Порядок проведення експериментального проекту щодо забезпечення безперервного надання кваліфікованих електронних довірчих послуг у разі заміни надавача таких послуг, що додається.

  3. Міністерству цифрової трансформації та Міністерству юстиції протягом місяця з дня набрання чинності цією постановою забезпечити виконання учасниками експериментального проекту необхідних заходів для реалізації експериментального проекту, в тому числі для забезпечення державним підприємством “ДІЯ” безперервного надання кваліфікованих електронних довірчих послуг у разі заміни надавача таких послуг — державного підприємства “Національні інформаційні системи”.

  4. Визначити, що учасниками експериментального проекту є державне підприємство “Національні інформаційні системи”, що належить до сфери управління Міністерства юстиції, та державне підприємство “ДІЯ”, що належить до сфери управління Міністерства цифрової трансформації.

  5. Міністерству цифрової трансформації:

  подати не пізніше ніж через три місяці після завершення реалізації експериментального проекту Кабінетові Міністрів України звіт про його результати;

  оприлюднити інформацію про реалізацію експериментального проекту на власному офіційному веб-сайті та офіційному веб-сайті центрального засвідчувального органу;

  за результатами реалізації експериментального проекту подати пропозиції щодо доцільності внесення змін до актів законодавства, зокрема до Закону України “Про електронні довірчі послуги”, в частині врегулювання відносин щодо передачі прав і обов’язків кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг за договорами та у разі іншого правонаступництва.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49