• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 листопада 2019 р. № 1100-р
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо утворення та забезпечення функціонування установи “Агенція регіонального розвитку “Офіс євроінтеграції” Херсонської області”

  1. З метою забезпечення реалізації державної регіональної політики на засадах запровадження європейських стандартів та кращих європейських практик погодитися з пропозицією Міністерства розвитку громад та територій та Херсонської облдержадміністрації стосовно реалізації до 31 грудня 2020 р. експериментального проекту щодо утворення та забезпечення функціонування установи “Агенція регіонального розвитку “Офіс євроінтеграції” Херсонської області” (далі — експериментальний проект), а також реалізації у 2020—2024 роках відповідного проекту в усіх регіонах України.

  2. Визначити:

  координатором реалізації експериментального проекту Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Кулебу Д. І.;

  органом, відповідальним за реалізацію експериментального проекту у частині підготовки та поширення в Херсонській області установою “Агенція регіонального розвитку “Офіс євроінтеграції” Херсонської області” офіційної інформації щодо європейської інтеграції України, Міністерство закордонних справ.

  3. Херсонській облдержадміністрації в установленому порядку в двомісячний строк здійснити заходи з реорганізації установи “Агенція регіонального розвитку Херсонської області” (код згідно з ЄДРПОУ 43322033) в установу “Агенція регіонального розвитку “Офіс євроінтеграції” Херсонської області”.

  4. Міністерству розвитку громад та територій, Міністерству закордонних справ, Херсонській облдержадміністрації разом із заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробити та подати в установленому порядку в двомісячний строк Кабінетові Міністрів України проект плану заходів з реалізації експериментального проекту.

  5. Міністерству фінансів, Міністерству розвитку громад та територій, Херсонській облдержадміністрації забезпечити фінансування заходів з реалізації експериментального проекту в межах бюджетних призначень на 2020 рік.

         Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 55