• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 квітня 2020 р. № 307
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації, перереєстрації безробітних та призначення виплати допомоги по безробіттю в електронній формі

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства цифрової трансформації, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і Державного центру зайнятості стосовно реалізації до 31 грудня 2020 р. експериментального проекту щодо реєстрації, перереєстрації безробітних та призначення виплати допомоги по безробіттю в електронній формі (далі — експериментальний проект).

  2. Затвердити Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та призначення виплати допомоги по безробіттю в електронній формі, що додається.

  3. Установити, що координатором експериментального проекту та відповідальним за його реалізацію є Міністерство цифрової трансформації.

  4. Міністерству цифрової трансформації та Державному центру зайнятості в межах компетенції:

  забезпечити з дня набрання чинності цією постановою технічну можливість реалізації експериментального проекту програмними засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, зокрема в частині доступу до такого порталу осіб з порушенням зору;

  подавати протягом 2020 року щокварталу до 5 числа наступного місяця Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства звіти про результати реалізації експериментального проекту.

  5. Міністерству цифрової трансформації та Державному центру зайнятості протягом одного місяця після завершення реалізації експериментального проекту забезпечити подання Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пропозицій щодо внесення змін до актів законодавства.

  6. Державному центру зайнятості та Міністерству цифрової трансформації надавати роз’яснення щодо застосування затвердженого цією постановою Порядку та реалізації експериментального проекту.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73