• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 січня 2020 р. № 35
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністра Кабінету Міністрів України стосовно реалізації до 31 грудня 2021 р. експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі — експериментальний проект).

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, що додається.

  3. Зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 р. № 987 “Про щорічні звіти голів обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 1, ст. 19; 2019 р., № 78, ст. 2697) на період реалізації експериментального проекту.

  4. Секретаріату Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців після завершення реалізації експериментального проекту підготувати висновок про результати його реалізації та пропозиції щодо внесення змін до нормативно-правових актів.

          Прем’єр-міністр України                                   О. ГОНЧАРУК

  Інд. 82