• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 червня 2022 р. № 726
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо моніторингу завданих пошкоджень та руйнувань за регіонами України внаслідок збройної агресії Російської Федерації на основі геоінформаційної системи

  З метою збору даних щодо завданих пошкоджень та руйнувань за регіонами України внаслідок збройної агресії Російської Федерації, а також відповідно до статей 12 та 23 Закону України “Про засади державної регіональної політики” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністра розвитку громад та територій стосовно реалізації у 2022 році експериментального проекту щодо моніторингу завданих пошкоджень та руйнувань за регіонами України внаслідок збройної агресії Російської Федерації на основі геоінформаційної системи (далі — експериментальний проект).

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо моніторингу завданих пошкоджень та руйнувань за регіонами України внаслідок збройної агресії Російської Федерації на основі геоінформаційної системи, що додається.

  3. Зупинити дію постанов на період реалізації експериментального проекту згідно з переліком, що додається.

  4. Установити, що відповідальним виконавцем за реалізацію експериментального проекту є Міністерство розвитку громад та територій.

  5. Міністерству розвитку громад та територій:

  з дня опублікування цієї постанови забезпечити протягом трьох місяців розроблення та впровадження програмного забезпечення, необхідного для реалізації експериментального проекту;

  подати Кабінетові Міністрів України не пізніше ніж через шість місяців після впровадження програмного забезпечення звіт про результати реалізації експериментального проекту та пропозиції щодо внесення змін до нормативно-правових актів.

  6. Центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним (військовим, військово-цивільним) адміністраціям протягом місяця після впровадження Міністерством розвитку громад і територій програмного забезпечення, необхідного для реалізації експериментального проекту, забезпечити інформаційну взаємодію між електронними інформаційними ресурсами, необхідними для реалізації експериментального проекту.

  7. Рекомендувати органам місцевого самоврядування під час здійснення моніторингу завданих пошкоджень та руйнувань за регіонами України внаслідок збройної агресії Російської Федерації на основі геоінформаційної системи керуватися Порядком, затвердженим цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71