• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 08 лютого 2021 р. № 94
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо функціонування Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства цифрової трансформації та Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації щодо реалізації протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою експериментального проекту щодо функціонування Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів.

  2. Затвердити Порядок функціонування Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів, що додається.

  3. Установити, що забезпечення функціонування та розвитку Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів здійснюється Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації за рахунок і в межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

  4. Запровадити з 1 листопада 2021 р. функціонування Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів.

  5. Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації:

  затвердити у місячний строк перелік об’єктів Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів;

  подати у тримісячний строк на затвердження Кабінету Міністрів України порядок надання послуг Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів;

  подати до 31 грудня 2022 р. Кабінету Міністрів України та Апарату Ради національної безпеки і оборони України звіт про реалізацію експериментального проекту щодо функціонування Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів, а також пропозиції щодо внесення змін до актів законодавства за результатами його реалізації.


          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49