• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 квітня 2021 р. № 418
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо державної реєстрації фізичної особи підприємцем в автоматичному режимі

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства юстиції, Міністерства цифрової трансформації щодо реалізації протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою експериментального проекту щодо державної реєстрації фізичної особи підприємцем в автоматичному режимі з використанням даних, що обробляються:

  в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб  — підприємців та громадських формувань;

  на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг “Портал Дія”.

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо державної реєстрації фізичної особи підприємцем в автоматичному режимі, що додається.

  3. Міністерству юстиції та Міністерству цифрової трансформації забезпечити:

  застосування Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб  — підприємців та громадських формувань і Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія” відповідно до затвердженого цією постановою Порядку, зокрема забезпечити протягом трьох місяців з дня набрання чинності цією постановою інформаційну взаємодію зазначених Реєстру і Єдиного веб-порталу та технічну можливість державної реєстрації фізичної особи підприємцем в автоматичному режимі;

  обробку персональних даних, переданих з Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія” до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань з метою надання адміністративної послуги з державної реєстрації фізичної особи підприємцем в автоматичному режимі, у порядку, визначеному законодавством про захист персональних даних та захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах;

  проведення інформаційно-роз’яснювальних та навчальних заходів щодо державної реєстрації фізичної особи підприємцем в автоматичному режимі.

  4. Міністерству юстиції разом з Міністерством цифрової трансформації починаючи з 2021 року подавати щороку до 31 грудня Кабінетові Міністрів України звіти про результати реалізації експериментального проекту щодо державної реєстрації фізичної особи підприємцем в автоматичному режимі та після завершення його реалізації внести пропозиції щодо удосконалення законодавства у відповідних сферах.


          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67