• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 травня 2022 р. № 541
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби щодо реалізації протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою експериментального проекту щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (далі — експериментальний проект).

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що додається.

  3. Міністерству внутрішніх справ:

  забезпечити координацію заходів щодо реалізації експериментального проекту;

  подати протягом двох місяців після завершення реалізації експериментального проекту Кабінетові Міністрів України звіт про результати його реалізації, а також у разі потреби пропозиції щодо вдосконалення законодавства у відповідних сферах.

  Прем’єр-міністр України                                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29