Кабінет Міністрів України Постанова  від 17 березня 2021 р. № 228 Київ

Про реалізацію експериментального проекту з організації проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства цифрової трансформації та Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації щодо реалізації з 1 квітня 2021 р. до 31 березня 2023 р. експериментального проекту з організації проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів) (далі – експериментальний проект).

2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту з організації проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів), що додається.

3. Міністерству цифрової трансформації та Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації протягом одного місяця з дня набрання чинності цією постановою забезпечити вжиття заходів, необхідних для реалізації експериментального проекту.

4. Визначити, що учасниками експериментального проекту є Міністерство цифрової трансформації та Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації, що належить до сфери управління Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

5. Міністерству цифрової трансформації:

1) надавати роз’яснення щодо застосування затвердженого цією постановою Порядку;

2) подати не пізніше ніж через три місяці після завершення реалізації експериментального проекту Кабінетові Міністрів України звіт про його результати;

3) оприлюднити інформацію про реалізацію експериментального проекту на власному офіційному веб-сайті;

4) за результатами реалізації експериментального проекту подати пропозиції щодо доцільності внесення змін до актів законодавства з питань організації проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів).

        Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 49