• In English
 • Уряд прийняв рішення про припинення для України дії Угоди про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу, вчиненої 10 лютого 1995 року в м. Алмати.

  Угодою було передбачено створення загальної статистичної бази Економічного союзу, формування якої забезпечується на основі переліку показників для міждержавного обміну між країнами-учасниками СНД. Проте у сучасних реаліях Угода вже втратила своє практичне значення та не застосовується, оскільки вся необхідна і потенційно корисна статистична інформація, зокрема економічного характеру, в повному обсязі розміщена у відкритому доступі на офіційних веб-сайтах статистичних органів відповідних країн.

  Крім того, у світлі ратифікації та виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом наша країна зацікавлена у більш широкому залученні до тематичних заходів за участю країн ЄС, спрямованих на вдосконалення та підвищення норм і стандартів, зокрема у сфері статистики, відповідно до вимог ЄС.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 квітня 2019 р. № 356
  Київ
  Про припинення для України дії Угоди про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Припинити для України дію Угоди про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу, вчиненої 10 лютого 1995 р. у м. Алмати.

  2. Міністерству закордонних справ в установленому порядку повідомити Виконавчому комітету СНД про припинення для України дії Угоди, зазначеної у пункті 1 цієї постанови.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67