• In English
 • Уряд забезпечив створення належних умов для проведення військових навчань “Чисте Небо — 2018“.

  Зокрема, відповідно до Плану проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних Сил України на території України та їх участі у багатонаціональних навчаннях поза межами України на 2018 рік,  заплановано проведення багатонаціонального навчання “Чисте Небо — 2018” на базі аеродрому “Старокостянтинів”.

  Розпорядження прийняте з метою відкриття пункту пропуску через державний кордон України на аеродромі “Старокостянтинів”.

  Відкриття пункту пропуску через державний кордон дозволить забезпечити участь підрозділів збройних сил іноземних держав у зазначеному багатонаціональному навчанні.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 вересня 2018 р. № 674-р
  Київ
  Про пункт пропуску через державний кордон на аеродромі “Старокостянтинів”

  1. Відкрити на період проведення багатонаціонального навчання “Чисте Небо — 2018” на аеродромі “Старокостянтинів” міжнародний пункт пропуску через державний кордон для повітряного сполучення з тимчасовим режимом функціонування і роботою контрольних служб за викликом та закрити його 30 листопада 2018 року.

  2. Адміністрації Державної прикордонної служби та Державній фіскальній службі забезпечити проходження прикордонного та митного контролю військовослужбовцями підрозділів збройних сил іноземних держав, бойовою технікою та озброєнням, що залучаються до проведення багатонаціонального навчання “Чисте Небо — 2018”, на аеродромі “Старокостянтинів”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29